Poznajmy się!

Cześć!

Jestem Paulina i bardzo się cieszę, że zawitaliście na mojej stronie. Jak już pewnie wiecie zajmuję się fotografią ślubną (ale nie tylko) i uwieczniam wyjątkowe momenty w kadrach fotografii.

Fotografią zawodowo zajmuję się od 3 lat, jednak same śluby fotografuje już od lat pięciu. Swoją przygodę z fotografią zaczęłam jednak w zupełnie innym miejscu – połączyłam swoje dwie największe pasje: psy i zdjęcia.

Kim jestem?

Jak już wiecie, na pewno wielką fanką psów, studiowałam nawet kynologię, ale magisterkę mam z prawa  Do tej pory nie rozumiem tego wyboru. Przede wszystkim jestem lubiącą życie, prostą dziewczyną, która chce się spełniać na wielu płaszczyznach. Lubie stawiać sobie konkretne cele, do których zaparcie dążę i wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Poza tym jestem uwielbiam języki obce (język angielski i włoski rządzą), 
nie lubię gotować (czas w kuchni to zmarnowany czas), interesuję się marketingiem i social mediami, co w ostatnim czasie najbardziej zajmuje moją głowę.

Kocham Harrego Pottera, Outlandera i Grę o Tron, no możemy jeszcze dołożyć do tego zestawienia Dom z Papieru. Lubię czytać książki, tylko nie mam na to czasu. 

Czego nie lubię?
Ludzi, którzy na wszystko narzekają i nie potrafią wziąć losu w swoje ręce. Nie lubię kawy, papierosów i innych używek.

Gdzie stacjonuję?

Mieszkam na DolnymŚląsku w miejscowości Góra (kiedyś Góra Śląska). Dojadę praktycznie wszędzie, standardowo pracuję w promieniu 100 km od mojego miejsca zamieszkania czyli np. Poznań, Wrocław, Legnica, Zielona Góra.

Pochodzę z Międzyzdrojów, gdzie raz na jakiś czas się pojawiam 
i w tamtych okolicach również chętnie podejmuję zlecenia.