Cześć! Jestem Paulina 🙂

Fotografia ślubna to dla mnie nie tylko praca, ale także życiowa pasja. Nie, nie jestem typem fotografa, który kręci nosem na nietypowe pomysły czy szalone akcje. Ba, wręcz przeciwnie! Uwielbiam, kiedy para młoda ma swoje własne, niebanalne pomysły na ślubną ceremonię. 

Moje zdjęcia to nie tylko kadry, to opowieść Waszej miłości – od pierwszego spojrzenia po ten magiczny moment „tak” wypowiadany z uśmiechem.

Podczas dnia ślubu staram się być jak duch, łapiąc chwile, które łatwo przeoczyć, ale które są równie ważne jak te z pierwszego planu. Moje luźne podejście sprawia, że Pary po ślubie czy sesji mówią mi „było tak, jakbyśmy znali się wieki” – to jest to na czym najbardziej mi zależy.

Paulina Grzyb

Fotograf ślubny Leszno, Poznań, Wrocław, Legnica, Zielona Góra

BLOG

Ślubne wskazówki

Ile kosztuje fotograf ślubny?

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego jest jednym z najważniejszych kroków podczas planowania ślubu. Fotografowie mają różne umiejętności, style i doświadczenie, a ich ceny mogą się znacznie różnić. Przyjrzyjmy się różnym półkom cenowym i zobaczmy, jak doświadczenie fotografa może wpływać na koszt usług.

Najważniejsze momenty ślubu i wesela – okiem fotografa.

40 pytań do fotografa ślubnego.

Co mówią o mnie moje pary?

Od pierwszego odpalenia strony Pauliny wiedzieliśmy, że innego fotografa na nasze wesele nawet nie bierzemy pod uwagę 🙂 piękne zdjęcia, pełen profesjonalizm. Paulina jest osobą kreatywną, zawsze uśmiechnięta oraz pozytywną, a przede wszystkim utalentowana i bardzo pomocna. Zdjęcia otrzymaliśmy błyskawicznie, oddają wszystkie momenty, które chcieliśmy i będziemy wspominać do końca życia na pewno nie była to nasza ostatnia sesja że Sposati Foto, serdecznie polecamy 

Karolina i Piotr

16.09.23

Pełen profesjonalizm, piękne zdjęcia i cudowna osoba! Jesteśmy zakochani w naszych zdjęciach zarówno ze ślubu jak i sesji plenerowej Paulina pięknie uchwyciła wszystkie emocje i spontaniczne momenty. Do tego zdjecia dostaliśmy tak szybko, że dalej jesteśmy w szoku Baaardzo polecamy 

Marta i Damian

23.06.23

Serdecznie polecam wszystkim fotografa Sposati Foto! Otrzymaliśmy piękne zdjęcia z naszego wesela w ekspresowym tempie. Zdjęcia są żywe, reportaż ogląda się niczym film. Paulina – to był najlepszy nasz wybór. Dziewczyna z pasją, z poczuciem humoru, kreatywna i cały czas uśmiechnięta! Jest świetna, a zdjęcia tylko to potwierdzają!

Kornelia i Michał

25.05.23

Czujesz, że moje zdjęcia do Ciebie przemówiły?

Napisz do mnie i poznajmy się! Chętnie przedstawię Ci swoją ofertę i porozmawiam o szczegółach 🙂